ANKARA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRK SÜSLEME VE GELENEKSEL EL SANATLARI KURS KAYITLARI BAŞLIYOR

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzce açılacak olan Türk Süsleme ve Geleneksel El Sanatları Kursları 15 Nisan 2019 tarihinde başlayacaktır. Öğrenci Listeleri, İl Müdürlüğü binasına asılacaktır. Kurs gün ve yerlerine aşağıdaki tablolardan ulaşılabilir.

KURS BİNASI ALTINDAĞ SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİSINIF
PAZARTESİEMİNE SÜSOYTEZHİP (2 SNF)DİĞER SINIFI SEĞMEN SINIFINDA
SALIMEHMET KARSLICİLT
ÇARŞAMBAKADİR SAKOĞLUHÜSNÜ HAT          (2 SNF)
PERŞEMBEYAŞAR CENGİZ ÇINARKEÇE
CUMAMEHMET KARSLICİLT
CUMARTESİAYFER BALABANTEZHİP (1 SNF)DİĞER SINIFI KALE SINIFINDA
PAZARKADİR SAKOĞLUHÜSNÜ HAT
(2 SNF)

KURS BİNASI KALE SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİSINIF
PAZARTESİZEHRA DAVARCIMİNYATÜR
(1 SNF)
DİĞER SINIF MECLİS SINIFINDA
SALIAYFER BALABANMİNYATÜR
( 2 SNF)
DİĞER SINIFI ALTINDAĞ SINIFINDA
ÇARŞAMBAAYFER BALABANTEZHİP (1 SNF)DİĞER SINIFI SEĞMEN SINIFINDA
PERŞEMBEAYFER BALABANMİNYATÜR
( 2 SNF)
DİĞER SINIFI KÜLTÜR SINIFINDA
CUMAKADİR SAKOĞLUHÜSNÜ HAT
(2 SNF)
CUMARTESİKADİR SAKOĞLUHÜSNÜ HAT
(2 SNF)
PAZARÜMMÜ GÜLSÜM PALAKAT-I (2 SNF)DİĞER SINIF SEĞMEN SINIFINDA

KURS BİNASI SEĞMEN SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİSINIF
PAZARTESİNİLGÜN ALPTEZHİP (2 SNF)DİĞER SINIFI BAŞKENT SINIFI
SALINİLGÜN ALPTEZHİP (2 SNF)DİĞER SINIFI TURİZM SINIFINDA
ÇARŞAMBAEMİNE SÜSOYTEZHİP (2 SNF)DİĞER SINIF ALTINDAĞ SINIFINDA
PERŞEMBEEMİNE SÜSOYTEZHİP (1 SNF)DİĞER SINIFI BAŞKENT SINIFINDA
CUMATUĞBA İSKENDERTEZHİP (1 SNF)DİĞER SINIF BAŞKENT SINIFINDA
CUMARTESİÜMMÜ GÜLSÜM PALAKAT-I (2 SNF)DİĞER SINIF KALE SINIFINDA
PAZARBURCU ERYILKMAZKAT-I (2 SNF)DİĞER SINIFI MECLİS SINIFINDA

1.MECLİS İMAM HATİP LİSESİ MECLİS SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİA SINIFIUSTA ÖĞRETİCİB SINIFI
PAZARTESİZÜBEYDE KAYRAKTEZHİP (2.SINIF)FERHAN ŞENOLTEZHİP (2.SINIF)
SALIZÜBEYDE KAYRAKTEZHİP (2.SINIF)FERHAN ŞENOLTEZHİP (2.SINIF)
ÇARŞAMBAZÜBEYDE KAYRAKTEZHİP (1.SINIF)ZEHRA DAVARCIMİNYATÜR
(1 SNF)
DİĞER SINIFI TURİZM SINIFINDA
PERŞEMBEFERHAN ŞENOLTEZHİP (2.SINIF)ZÜBEYDE KAYRAKTEZHİP (2.SINIF)
CUMAFERHAN ŞENOLTEZHİP (2.SNF)ZÜBEYDE KAYRAKTEZHİP (2.SINIF)
CUMARTESİAYSEL HIZARKAT-I (1 SNF)BURCU ERYILMAZKAT-I (2 SNF)BURCU ERYILMAZ DİĞER SINIFI SEĞMEN SINIFINDA
PAZARALİ İHSAN SAKALHÜSNÜ HAT
(2 SNF)
AYSEL HIZARKAT-I (1 SNF)

1.MECLİS İMAM HATİP LİSESİ KÜLTÜR SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİA SINIFIUSTA ÖĞRETİCİB SINIFI
PAZARTESİBAHTİYAR HIRAKAT-I (1 SINIF)BEKİR ERHÜSNÜ HAT
(1 SNF)
SALIBEKİR ERHÜSNÜ HAT
(1 SNF)
ALİ İHSAN SAKALHÜSNÜ HAT
(1 SNF)
ALİ İHSAN SAKAL DİĞER SINIFI TURİZM SINIFINDA
ÇARŞAMBASERAP ONURMİNYATÜR
(1 SNF)
BEYHAN ÖZTÜRKTEZHİP (2 SNF)
PERŞEMBEBEYHAN ÖZTÜKTEZHİP (2 SNF)SERAP ONURMİNYATÜR
(1 SNF)
CUMAAYSEL TOPRAKTEZHİP (1SNF)BAHTİYAR HIRAKAT-I (1 SINIF)
CUMARTESİAYFER BALABANMİNYATÜR
( 2 SNF)
FİGEN KUBATOĞLUMİNYATÜR
(1 SNF)
AYFER BALABAN DİĞER SINIFI KALE SINIFINDA
PAZARFİGEN KUBATOĞLUMİNYATÜR
(1 SNF)
AYSEL TOPRAKTEZHİP (1 SNF)

1.MECLİS İMAM HATİP LİSESİ BAŞKENT SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİA SINIFIUSTA ÖĞRETİCİB SINIFI
PAZARTESİÜLKÜ BURSASERAMİKİNCİ CÖMERTÇİNİ
SALIİNCİ CÖMERTÇİNİ (1. SNF)ÜLKÜ BURSASERAMİK
ÇARŞAMBATUĞBA İSKENDETEZHİP (1SNF)KADİR SAKOĞLUHÜSNÜ HAT
(1 SNF)
PERŞEMBEKADİR SAKOĞLUHÜSNÜ HAT
(1 SNF)
BEYHAN ÖZTÜKTEZHİP (2 SNF)BEYHAN ÖZTÜK DİĞER SINIF KÜLTÜR SINIFINDA
CUMAAYŞE UYSALMİNYATÜR
(1 SNF)
EMİNE SÜSOYTEZHİP
(1 SNF
EMİNE SÜSOY DİĞER SINIF SEĞMEN SINIFINDA
CUMARTESİYASEMİN ŞENERÇİNİAYŞE UYSALMİNYATÜR
(1 SNF)
PAZARNİLGÜN ALPTEZHİP
(2.2 SNF)
YASEMİN ŞENERÇİNİNİLGÜN ALP DİĞER SINIF SEĞMEN SINIFINDA

1.MECLİS İMAM HATİP LİSESİ TURİZM SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİSINIF
PAZARTESİALİ İHSAN SAKALHÜSNÜ HAT (2 SNF)DİĞER SINIFI MECLİS SINIFINDA
SALIBAHTİYAR HIRAEBRU(1 SNF)DİĞER SINIFI FUAR SINIFINDA
ÇARŞAMBAALİ İHSAN SAKALHÜSNÜ HAT (1 SNF)DİĞER SINIFI KÜLTÜR SINIFINDA
PERŞEMBEAYŞE YILDIRIMGÜMÜŞ KAZAZ
CUMADİLEK ŞİVETOĞLUEBRU (1 SNF)DİĞER SINIFI TÖREN SINIFINDA
CUMARTESİNİLGÜN ALPTEZHİP (2 SNF)DİĞER SINIFI SEĞMEN SINIFINDA
PAZARZÜBEYDE KAYRAKTEZHİP (1 SNF)DİĞER SINIFI MECLİS SINIFINDA

AKM TÖREN SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİSINIF
PAZARTESİSONGÜL SÖNMEZEBRU (2 SNF)
SALIDOĞANAY DAĞCIAHŞAP OYMA
ÇARŞAMBASONGÜL SÖNMEZEBRU (2 SNF)
PERŞEMBESONGÜL SÖNMEZEBRU (2 SNF)
CUMAGÜLER ERHANEBRU (2 SNF)DİĞER SINIFI FUAR SINIFINDA
CUMARTESİDİLEK ŞİVETOĞLUEBRU (1 SNF)DİĞER SINIFI TURİZM SINIFINDA
PAZARSONGÜL SÖNMEZEBRU (2 SNF)

AKM FUAR SINIFI
TARİHUSTA ÖĞRETİCİSINIF
PAZARTESİGÜLER ERHANEBRU (1. SNF)
SALIGÜLER ERHANEBRU (1 SNF)
ÇARŞAMBABAHTİYAR HIRAEBRU (1 SNF)DİĞER SINIFI TURİZM SINIFINDA
PERŞEMBEGÜLER ERHANEBRU (2 SNF)DİĞER SINIFI TÖREN SINIFINDA
CUMADOĞANAY DAĞCISEDEF KAKMA
CUMARTESİDOĞANAY DAĞCIAHŞAP OYMADİĞER SINIFI TÖREN SINIFINDA
PAZARDOĞANAY DAĞCIAHŞAP OYMA